Zrenjanin- Pogledajte aktuelne oglase za posao u Zrenjaninu.

Model stolar-stolar

„Nodular „doo, Zrenjanin

Adresa poslodavca : Beogradska bb – Zrenjanin

Usled povećanog obima posla Nodular d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

MODEL STOLAR – STOLAR

Opis posla:

čitanje tehničke dokumentacije,

znanje na stolarskim mašinama

poželjno poznavanje rada na stolarskoj glodalici i stolarskom strugu

Broj izvršilaca: 1

Kvalifikacije: III stepen stručne spreme stolar

Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo minimum 2 godine

Nudimo: Redovnu zaradu
Rok važenja 15.01.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – III stepen (3 godina)
Radno iskustvo u zanimanju Više od 1 godine
Broj izvršilaca 1
Mesto rada Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Određeno

Želite da konkurišete za ovaj posao? Neophodno je da ste registrovan korisnik NSZ.

Moler

Goran Mihić preduzetnik, Zrenjanin za izvođenje završnih građevinskih radova sa proizvodnjom i trgovinom Grid, Zrenjanin, Čarnojevićeva 14

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: grid@grid.co.rs ili da se jave na telefon broj 023/582-770

Rok važenja 04.01.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Osnovna škola
Radno iskustvo u zanimanju Nije bitno
Broj izvršilaca 3
Dodatne informacije
Terenski rad
Obezbeđen prevoz
Obezbeđena ishrana
Obezbeđen smeštaj

Istalater grejanja

“LOGIC ” doo, Zrenjanin

Uslovi radnog mesta:

– srednja stručna sprema mašinskog usmerenja.

Adresa poslodavca: Zrenjanin, Gimnazijska 17

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: logicdoo2@gmail.com
Rok važenja 29.12.2017.
Obrazovanje kandidata Mašinstvo
Vozačka dozvola B – Obavezno
Dodatne informacije Terenski rad

Prodavac IT opreme

Samostalna trgovinsko komisiona radnja i proizvodnja ,,Pin servis”, Zrenjanin

Zrenjanin, Pupinova 16
– srednja stručna sprema elektro usmerenja, informatičkog, gimnazija ili slično,
– poznavanje rada na računaru.

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: posao@pinservis.co.rs
Rok važenja 20.12.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata Informatika i računarstvo , Elektrotehnika i telekomunikacije
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Neodređeno
Dodatne informacije Rad u smenama

Jezik:
Veština Čitanje Pisanje Govor
Engleski Srednji Srednji Srednji Obavezno

Čuvar na ribnjaku

,,Ribobel” doo, Zrenjanin, Klek

Zrenjanin, Dr Kornela radulovića 9
Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: ribobel@gmail.com ili na adresu: Ribobel doo, Dr Kornela Radulovića 9, 23000 Zrenjanin ili da se jave poslodavcu na broj telefona: 023/524-760
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – II stepen (2 godina)

Radnik u proizvodnji

„MODITAL“ DOO Zrenjanin

Adresa poslodavca: Zrenjanin, Bagljaš bb
Uslovi:
• minimum osnovno obrazovanje
• spremnost za rad u tri smene
• preciznost i odgovornost u radu

Osnovna zaduženja:
• opslužuje mašinu po nalogu šefa smene
• vodi potrebne evidencije
• održava čistoću radnog mesta

Kompanija obezbeđuje:
•redovna primanja
•obezbeđen prevoz

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: pompeaserb@pompea.com
Rok važenja 17.12.2017.
Broj izvršilaca 20
Rad u smenama
Noćni rad

Kuvar

SC Bambi Zrenjanin

Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na broj telefona 063/570 090.