Sport- Pred oko 200 gledalaca fudbaleri SAS-a ostvarili su pobedu protiv ekipe Ekonomista rezultatom 3:2 i nakon 10 odigranih kola  zauzimaju drugo mesto na tabeli.

Na samom startu utakmice, već u trećem minutu,  Aranitović sa devet metara desno iskosa pogađa suprotan ugao golmana gostiju Grujića za vođstvo svoje ekipe. Raspoloženi Aranitović opet postiže gol u 12. minutu, ovoga puta nakon šuta Živanova i odbijene lopte golmana, za 2:o na poluvremenu.

U drugom poluvremenu do samog kraja čuvali su fudbaleri SAS-a prednost, ali onda igrač gostiju Jović postiže dva pogotka u 37 i 38. minutu za izjednačenje rezultata. Tada na scenu stupa iskusni Tomin koji postiže gol u 40. minutu za konačnih 3:2.

Rezultate i tabelu možete pogledati OVDE

KMF SAS:Rodić Đuro, Živanov Stefan, Aranitović Igor, Tomin Aleksandar, Radenković Dušan, Mandić Aleksandar, Rašić Darko, Lojpur Branislav, Blažić Jovan, Milićev Nemanja, Škorić Aleksa i Nišević Dušan.

KMF EKONOMIST: Grujić Filip, Mihić Dimitrije, Glavonjić Miloš, Jović Nikola, Stojković Vladimir, Plužnikov Grigorij, Jovović  Vladimir, Čobanov Marko, Mladenović Nikola i Stamenković Marko.