Sport- Na juniorskom prvenstvu Srbije U20 održanom u Kraljevu, sedamnaestogodišnja Dunja Eremić atletičarka atletskog kluba AS023 osvojila je srebrnu medalju u trci na 5000m u brzom hodanju.

Dunja je ovom trkom završila ovogodišnju veoma uspešnu sezonu.

U dvoranskom delu sezone bila je prvak Srbije na 3000m za mlađe juniorke sa novim nacionalnim rekordom (13:58,61).

U Seniorskoj i juniorskoj konkurenciji u istoj disciplini osvojila je srebrne medalje.

U trkama na 5000m na prvenstvima Srbije na otvorenom osvojila je šampionsku titulu u konkurenciji mlađih juniorki i vicešampionsku titulu u konkurenciji seniorki.

Najbolji rezultati sezone su srebrna medalja na 5 km na prvenstvu Balkana u Antaliji u Turskoj i peto mesto na 5000 m na prvenstvu Evrope u Banjskoj Bistrici.