Sport-  Futsaleri SAS-a, u okviru 3.kola Prve futsal lige pred domaćom publikom u Kristalnoj dvorani, doživeli su poraz od  Nišlija rezultatom 1:2.

Poveli su gosti u 12. minutu preko Stevanovića, da bi Tomin 5 minuta kasnije doveo SAS do izjednačenja.

U drugom poluvremenu vodila se ravnopravna borba na terenu sa puno duela i prilika. Nakon petog prekršaja gostiju dosuđen je kazneni udarac za SAS u 34. minutu, Tomin je preuzeo odgovornost, ali je lopta udarila prvo u desnu potom u levu stativu i nije htela u gol.

Tri minuta pre kraja meča Krstić postiže gol za 1:2.
U nastavku utakmice probao je SAS sa igračem golmanom, ali nije uspeo da ugrozi gol Nišlija- SAS -Winter sport Niš 1:2.

KMF SAS: Rodić, Marković, Radenković, Novković, Spahić. Zamenuci: Stanaćev, Cabrić, Aranitović, Tomin, Kvrgić i Maljukan.

KMF WINTER SPORT:Stevanović, Marjanović, Radenković,Rančić. Zamenici: Čudić, Ilijić, Radenković M, Cekić, Stevanović L, Stanojević, Krstić i Jovanović.